על האקדמיה

האקדמיה להחלקה אמנותית

החלקה אמנותית על קרח היא ענף ספורט אולימפי שמשלב יכולות ספורטיביות עם היופי, העדינות והרגש בריקוד. בניגוד לענפי ריקוד והתעמלות אחרים, השילוב בין אסתטיקת תנועה ויכולות בלט ומחול עם ביצוע אלמנטים פיזיים מורכבים הוא הבסיס להחלקה אמנותית על קרח והספורטאים והספורטאיות מפתחים את שני המרכיבים האלו במקביל

אצלנו באקדמיה להחלקה אמנותית לא נדרש ידע מוקדם. תלמדו את בסיס ההחלקה על הקרח, שליטה בגוף ובמחליקים, קואורדינציה, מחול, אקרובטיקה על הקרח, עד לשלב שבו המתקדמים יוכלו להתחרות במסגרות השונות.

עם הקמת הבית החדש שלנו, ארנת OneIce זירת ההחלקה המתקדמת והמקצועית בישראל-  אנחנו יכולים לתת לתלמידים את האמצעים והמתקנים הטובים ביותר בארץ.

סגל האקדמיה

האקדמיה להחלקה אמנותית , שמה לה למטרה להיות בית הספר המוביל ללימוד החלקה אמנותית על הקרח בישראל עם מיטב המורים בארץ.

האקדמיה להחלקה אמנותית מנוהלת על ידי מר אלכס זיידמן, דמות מקצועית מוכרת ומכובדת בעולם ההחלקה האמנותית הישראלי והבינלאומי, כשופט באולימפיאדות ואליפויות עולם, אלכס מכיר בצורה אינטימית את הענף ובונה את האקדמיה כדי שתעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר.

באקדמיה ייצרנו תמהיל מיטבי של  מאמנים ותיקים ובכירים וצוות צעיר של מאמנים שיחד נותנים מענה גם למחליקים מתחילים בכל הגילאים, וגם למחליקים מקצועיים המעוניינים במסגרת מקצועית כדי להגיע להשגים ברמה הבינלאומית.

למידע נוסף על סגל האקדמיה 

מי אנחנו?

קבוצת "OneIce" הוקמה למען קידום ענפי ספורט הקרח בישראל והעלאת המודעות בישראל למקצועות ספורט הקרח האולימפיים. וזאת על ידי הקמת ארנת החלקה על קרח בסטנדרטים צפון אמריקאיים, הפעלת שתי אקדמיות ספורט מקצועניות: האקדמיה להוקי קרח והאקדמיה להחלקה אומנותית ופעילויות נוספות.

אנחנו מאמינים ופועלים לחיבור הקהילה לעולם ההחלקה על קרח על ידי מגוון פעילויות ושיעורים לקהל הרחב, נשים וגברים, תלמידי גן, בית ספר, נוער ומבוגרים שיאפשרו לכל אחד ללמוד ולהנות מספורט ההחלקה.

בנוסף, אנו רואים חשיבות רבה בהנגשת ענפי ספורט הקרח לבעלי מוגבלויות וקידום ענפי ספורט אלו גם בקרב נשים ובהמשך נפעיל חוגי ספורט ומסגרות מקצועניות ייעודיות.